agusiazet

agusiazet: jestem offline


Mielec


Moje osiągnięcia

dobrze zorientowana


Zdobyte punkty: 684
Lipiec: 0

Moje dzieci
Justyna
26 lat
2 miesiące i 2 dni
Alicja
14 lat
2 miesiące i 26 dni
Marta
28 lat
8 miesięcy i 18 dni

Skontakuj się ze mną

skype: rodzinka_mielec

Ostatnie logowanie
30 grudnia 2012

Baj ma dom!

Przystojniak Baj mieszka już od paru dni we wlasnym domu, ma trzech kumpli i daj Boże, aby był szczęśliwym psem już na zawsze:)

Okna.

Mamy już nie tylko dach, ale i wszystkie okna wraz z roletami. Teraz ekipa adaptuje nam poddasze! Super to już wygląda:)

Prawie mamy dach:)

Nasz Patrych wygąda już prawie jak dom . Zrobiony ma nawet kawałek dachu. Na dniach ma on być skończony. Wygląda już na prawdę super!!!

Nam się mur pną do góry!

Ha, mamy już mury drugiego pietra wraz z wieńcem. Od poniedziałku mieli wejść dacharze, ale niestety nie wejdą:( Ich tłumaczenia są mętne i nie wiadomo o co chodzi. Kiedy wejdą - nie deklarują, ale deklarują, że kiedyś to nastąpi. Tak, że przestuj nie wiadomo ile:(

Kuba

Niedawno,, ktoś podrzucił mi na wycieraczkę maleńkiego, ale dorosłego pieska. Waży 5 kio, ma ok. roku. Ala nazwała go Kubą. Po szczepieniach piesio zamieszkał w hotelu w Brzyściu, ale szuka wspaniałego domu. Jest czystym psem,  nie brudzi, kocha wszystkich, człowieka, inne psy, a nawet koty. Może otworzysz swoje serce i pokochasz Kubusia!

Mamy już parter!

Końcem lipca wybudowalismy parter naszego domku. Wygląda i jest super. Reszta we wrześniu!

A w hotelu czekają na dom wielkopsy Iwa, Baj i Dora!

Moje nowe nabytki w hotelach. W Brzyściu na dom czekają Baj i Dora. Baj to przepiękny mieszaniec owczarka z terierem, mądry, kontaktowy pies. Dora to śliczna, roczna suczka, mieszanka collie z niewiadomu z czym. Natomiat w  hotelu koło Kudowy na dom czeka Iwa, wspaniała mieszanka owczarka z molosem, która kocha koty. Może któraś Plka poszukuje dużego psa dla siebie?

Dexter jedzie do domu:)

Na dniach przystojniak Dexter jedzie do dmu. Wreszcie go ktoś pokochał!

Zdjęcia z budowy

Dołączam zdjęcia, co nam się udało zrobić:)

Już są!!!

Fundamenty już są:) Domek wygląda na całkiem spory i wszyscy niecierpliwie czekamy na dale postępy na budowie:)